Ehum..
"anledning" var kanske fel ord, "mening" är bättre.
Det ger mig inget att vara kvar i gruppen helt enkelt, ingen lyssnar på samma musik som jag och då är det ju tämligen meningslöst att vara kvar, eller?
Först när konsumenten upplöser produkten, dubbar den produkten till produkt; ty produktionen är inte produkt som objektiverad aktivitet utan bara som objekt för det aktiva subjektet.
[citat=dAEk^]Ehum..
"anledning" var kanske fel ord, "mening" är bättre.
Det ger mig inget att vara kvar i gruppen helt enkelt, ingen lyssnar på samma musik som jag och då är det ju tämligen meningslöst att vara kvar, eller? [/citat]
Det är väl inte själva poängen heller, utan mer att samla oss wF:are, plus att det kan vara kul att bläddra igenom varandras musiksmaker osv... Finns väl inga "Websites"-grupper på AS som har en viss stil eller smak som direktiv, mer att samla folk från ett visst håll.
/r Å helsike vad musik du hinner med att spela, dAEk^, glodde på dina weekly charts
Jaja, 5 av 50? Det hjälper mig fortfarande inte att upptäcka eller diskutera musik med likasinnade.
Nog om mig nu!
[edit] Nej lite till orkas det med...
Ja, jag har vart på landet hela sommarn i stort sett och har inte haft tillgång till mkt musik annat än det skräp som liras på radio. Därför har det blivit lite musik på senaste och en hel del sömnbrist.
Hmm.. Det verkar inte fungera som det ska för mig, jag skriver mitt användarnamn och mitt lösenord i Winamp men det verkar inte vilja spara sig när jag trycker på Save.
Någon som vet vad som kan vara fel?
[citat=bluxbluxo]Hmm.. Det verkar inte fungera som det ska för mig, jag skriver mitt användarnamn och mitt lösenord i Winamp men det verkar inte vilja spara sig när jag trycker på Save.
Någon som vet vad som kan vara fel? [/citat]
Se till att ha samma användarnamn och lösen på sidan som du har till pluginen. Funkar det ändå inte så starta om mediaspelaren, alternativt installera om pluginen.
[citat=ChristianS][citat=bluxbluxo]Hmm.. Det verkar inte fungera som det ska för mig, jag skriver mitt användarnamn och mitt lösenord i Winamp men det verkar inte vilja spara sig när jag trycker på Save.
Någon som vet vad som kan vara fel? [/citat]
Se till att ha samma användarnamn och lösen på sidan som du har till pluginen. Funkar det ändå inte så starta om mediaspelaren, alternativt installera om pluginen. [/citat]
Nu fungerar det.
Comment