Du kan prova att registrera sidans verkliga adress (istället för hello.to/isberg) komplett med .html-extension och allt.
Så gjorde jag när jag hade min privata sida på Passagen en gång i tiden - och det funkade någorlunda.
Nackdelen med detta är att du missar samverkanseffekten mellan ranking pga inkommande länkar (som går till hello.to/isberg) och den sida du själv registrerat (som ligger på passagen.se) vilket gör att du inte kommer så högt upp i listan som du skulle kunnat göra om du lagt sidan på ett webbhotell med ett eget domännamn ;)
Men hur du än gör, så kan det ta ett par månader från det att du registrerar länken till att den "dyker upp".
"Det bättre sättet" som jag ser det, vore alltså att skippa hello.to-lösningen och skaffa plats på ett webbhotell med ett eget domännamn istället... Och sedan gå runt på olika sökmotorer och registrera det domännamnet där!
Uppmärksamma läsare har säkert för länge seda märkt att undertecknad inte abonnerar på någon "hello.to-adress" :e
... för visst bör det väl gå att gå att lägga in title, keywords och description med hjälp av din administrationssida för kontot du har på home.v3.com för hello.to/isberg ?