:D
Frågan#1
Vad tycker ni om TV4:s senaste omdiskuterade "humor"-satsning?
13 svar · 385 visningar · startad av Wiberg
Vad tycker ni om TV4:s senaste omdiskuterade "humor"-satsning?
:D
När robinson-emma valde "Swastika" höll jag på att ramla ur stolen av skratt! §e §e
Lidingö golfklubb var också klockren! :)
repris? missa det.. hata jobb §e
Jag missade det men vissa grejer tycker jag verkar lite osmakliga.
Jag missade också, men som någon hade i sin signatur förut: Det som inte kan skrattas åt, är inte heller värt att tas på allvar.
Jag såg det. Osmakligt? Kanske det, men det gör bara saken så mycket roligare §e
de finns på tv4:a
http://www.tv4.se/nav_innehall.asp?nav=1&innehall=/pub/special/02/ursaktaroran/Sidor/pgm1.asp
Tycker lite synd om Emma, :e seriöst hur många av oss har inte sagt typ joooo han har jag hört om när man har pratat om någonting som man inte har haft nån aning om. Men vad fan gjorde hon på historielektionerna, min bror som går i 6:a kan ju mer än henne..
Golkklubben var så otroligt kul så jag höll på å dö, vilka jvla brackor
Skitbra. :e
Det enda jag tyckte var det minsta roligt var Golfklubben.......annars tyckte jag det var ruttet :x
Forza! :D
Det verkar som om Hammar och Wikingsson fastnat nånstans i dagisåldern, mer omogna töntar är nog svårt att hitta.
Filip och Fredrik säger: beautiful babies, sorry att vi inte haft möjlighet att svara på alla frågor, men vi hoppas INNERLIGT att ni fortsätter att titta. spread the gospel, hallelujah, and suck it easy i fortsättningen!
http://www.aftonbladet.se/vss/noje/story/0,2789,149225,00.html
Det säger väl allt..
/j
Jag läste chatten igår jag med......dom är jue seriöst störda!
Jag tycker att det var en rolig show, daremot har jag svart for deras personligheter. Sa fort de fick en svarbesvarad fraga i chatten pa aftonbladet, sa "skojade" de bort dem (ofta utan att vara speciellt roliga). Det ar svart att kommunicera med folk som aldrig kan vara allvarliga.