hehe kul bild, är inte så "jätte" vanligt med Bush bilder, desto vanligare med Clinton och Bin Ladin bilder. :)
Undrar vad han har i kikaren :h
http://indymedia.no/uploads/this_man_is_about_to_start_a_war.jpg
32 svar · 808 visningar · startad av UlfT
Undrar vad han har i kikaren :h
http://indymedia.no/uploads/this_man_is_about_to_start_a_war.jpg
hehe kul bild, är inte så "jätte" vanligt med Bush bilder, desto vanligare med Clinton och Bin Ladin bilder. :)
Hahahahahaa.... han e ju trög..
usch då..
han e ju trög
Jo, det var säkert inte så att personen som gav honom kikaren bara hade glömt att ta av linsskydden... ;)
.... snygg bild :e
Ett apropå Bush'kens IQ:
"Måste se beviset på att
Gud inte skapade ljuset!"
- Ett geni som jag, fixar idioti med kaos! ;)™
De kollar nog in Darwins utvecklings...teori
för att se om den håller måttet...tror jag
För Bush'ken är det nog Darwins invecklingsteori... :e
- Ett geni som jag, fixar idioti med kaos! ;)™
det låter ganska troligt
Re: Det ser mörkt ut...
UlfT skrev:
Undrar vad han har i kikaren :h
http://indymedia.no/uploads/this_man_is_about_to_start_a_war.jpg
Det är den nya typen av kikare. Den har två små TV-apparater inuti. Man måste ha kvar skydden på, annars blir man bländad.
bush är en idiot
Bush är inte korkad, det är ni, när ni kritiserar någon som gör rätt :)
Det finns ett hål i mitten som man ser om man ser lite över linsskydden, det är den han kollar igenom.
Sånt här fattar jag verkligen inte.
Har ni aldrig gjort ett misstag i hela ert liv? Har ni aldrig glömt plattan på? Har ni aldrig glömt stänga ytterdörren?
Jag hatar verkligen folk som säger att George Bush är dum i huvudet, bara för att han råkar sätta ögonen i en kikare som har skydden på. Han har nog inte direkt stått där i fem minuter utan att se nåt, utan fotografen har npg bara verkligen lyckats att ta bilden i samma ögonblick som han lyfter kikaren.
Bush är dålig, Bush är dum, Bush kan inte använda en kikare, Bush skall dö.
Fö fan, rent ut sagt, det finns andra som fötjänar både kritik och smisk mycket mer än honom. :l
Har ni aldrig gjort ett misstag i hela ert liv?
Vissa människor i vissa positioner har inte råd att göra misstag.
Om dom gör det så får man hoppas att dom gör såna misstag att man kan driva med dom.
Jag kan nog ganska lugnt säga att Bush har råd att stå både en och två timmar gloendes i den där igenkorkade kikaren utan att världen går under.