Har installerat session-saver men inget händer. Ska jag göra någon inställning nånstans?
/Edit
Har fått det att fungera nu.
27 svar · 1 879 visningar · startad av Dellamorte · sida 2 av 2
Har installerat session-saver men inget händer. Ska jag göra någon inställning nånstans?
/Edit
Har fått det att fungera nu.
Firefox. I många år about:blank, numera http://localhost/.
Hemma: Opera utan startsida (Behöver ingen startsida, eftersom Opera sparar de sidor man har öppna till nästa gång) Samt firefox med https://mail.google.com/mail/ eftersom Opera och gmail ännu inte är 100% stabilt ihop enligt mig.
Jobbet: IE6 och Firefox, båda med https://www.google.se
Jag kör Opera överallt, jag har lagt in Opera på mp3-spelaren så jag kan surfa med mina inställningar nästan vart än jag befinner mig. Startsidan är about:blank och precis som nitro2k01 har jag Opera inställt på att fortsätta där jag slutade.
Hade f.ö. about:blank som startsida på den tiden då jag använde IE och Firefox, det är mest effektivt och passar mina surfvanor bäst.
Jag har ingen startsida. Jag använder Opera och har flera tabbar igång, så när jag startar Opera efter omstart så öppnas de tabbarna jag hade uppe senast.
Har inte använt någon startsida sedan jag gick över till Opera. :)
Firefox - about:blank
AVANT BROWSER.
Den snabbaste? och mest stabila browsern av alla.