Välkommen till wF!
Du kan ju börja med att läsa den här tråden, för att få ett litet hum om vilken sorts webhotell det är. Det känns som att det finns betydligt bättre val.
Mvh,
5 svar · 470 visningar · startad av tool
Hej,
Planerar att skaffa ett web-hotell för en förening. Siten ligger idag på Yahoo, seg och pop-upfönster. Mina krav är: Billigt, tillgängligt, no ads.
Har tittat på Sajthotellet och de verkar uppfylla dessa kriterier. Jag är nu intresserad av att höra vilka erfarenheter som finns av detta hotell.
Jag är även intresserad av att veta vart man billigt och fristående kan registrera domännamn (.se alt .nu).
Hälsningar
:D
Välkommen till wF!
Du kan ju börja med att läsa den här tråden, för att få ett litet hum om vilken sorts webhotell det är. Det känns som att det finns betydligt bättre val.
Mvh,
Hej @nders,
Har läst den tråden och vad jag förstår hade man begränsningar i supporten under julhelgen - inget ovanligt efter vad jag förstår. Det verkar ju som om servrarna fungerade under perioden i alla fall, eller .....?
Du kan ju alltid gå igenom Internet & Webbtjänster och kika på bymaries trådar. Hon verkar i alla fall inte vara helt nöjd.
Mvh,
Jag har titta på bymarie's inlägg. Vad jag förstår så bottnade hennes missnöje med en missuppfattning. Jag har äve frågat henne direkt och väntar på svar
mvh
Är det INGEN här som har erfarenhet av Sathotellet??