Jag är väldigt nöjd med min Belkin Wireless G+ MIMO-router. Den har fungerat klanderfritt sedan installationen och den inte så fasligt dyr heller. Wireless G+ MIMO-router
Tack!
Får satsa på Linksys då kanske.
Men sen räcker det med en trådlös USBgrunka för att göra den stationära trådlös? Eller räcker det med bara routern?
Tack!
Får satsa på Linksys då kanske.
Men sen räcker det med en trådlös USBgrunka för att göra den stationära trådlös? Eller räcker det med bara routern?
Kanon!
Då införskaffar jag en sådan i dagarna!
Spelar det någon roll vad för USB-grunka (trådlöst usbnätverkskort) man köper eller har alla samma funktion??
Nu har jag tröttnat på Dlink eftersom det tappar uppkopplingen hela tiden och dessutom tar de 39 kr/supportsamtal från och med idag. (Med min efarenhet från supportsamtalen blir det då billigare att lösa problemen genom att direkt köpa en ny "grunka").
Jag kommer att köpa router av någon av återstående rekomendationer. Kommer sedan till modemet. Kan det vara så att även modemet tappar uppkopplingen, eller ska man alltid skylla på routern? Vilket modem bör man köpa (för ADSL)?
258 ms totalt · 4 externa anrop · v20260731065814-full.a51de22e