Tycker fan det är dags att nån säger emot kvällstidningarna, låt dom smaka på det sura riset... Aftonbladet och Expressen kan verkligen inte förstå varför landslaget har fått en negativ inställning till dom..
Tycker fan det är dags att nån säger emot kvällstidningarna, låt dom smaka på det sura riset... Aftonbladet och Expressen kan verkligen inte förstå varför landslaget har fått en negativ inställning till dom..
Håller helt med! Alltså detta dom höll på med under VM nu var ju skrattretande, dom gjorde t.o.m grafik på hur det hade gått till..... [kräksmilie här]
Kan inte nån dra igång nån bojkottsajt där man får skriva under och sen skickar man ut det till alla annonsörer Aftonbladet och Expressen har eller nåt :OO
Satt just och såg inslaget och intervjuaren har ju uppenbarligen inte koll på läget. Ingen kontinutet i frågorna och "eh... hmm... om jag säger så här istället...". Japp, då hade jag också gått därifrån.
Zlatan gör ju helt rätt som går..
Jag menar, kan journalisten verka mer ointresserad och oengererad i det han gör?
Tror att t.om jag gjort en bättre intervju!
Har inte jag läst att reportern jobbat i 5 år eller nåt sånt?
Jag gissar att han klarat dom 5 åren på det berömda bananskalet som han säkert halkade in på - för sådär dålig kan man ju bara inte vara - eller?!?!
T.o.m. jag kunde gjort bättre och jag hatar fotboll och Zlatan-*latan :P
Underhållande men jisses, reportern behöver nytt jobb...