Har en historia att berätta, något utöver det vanliga, enligt mig.
Det började för nån vecka sedan då jag såg en tråd på wF där en kille sökte en medhjälpare och att han var duktig på flash, jag kastade iväg ett PM till honom och berättade att jag var i behov av en person som honom. Efter nått PM addade jag honom på MSN och vi pratade och gjorde lite småprojekt tillsammans.
Jag tyckte killen var suverän, endast 13 år (född 89) och en hejare på flash.
Igår kom vi plötsligt in på var vi bodde. Han frågade var jag bodde och jag svarade utan för Malmö, han sa att han också bodde utanför Malmö. Sen kom vi fram till att vi båda bodde i Höllviken, nån minuts cykelväg ifrån varandra.
Men det blir ännu värre, vi kom även fram till att jag har tränat honom i innebandy för något år sedan.
Ganska häftig slump, när det enbart är han och jag samt Nicrosoft som bor i Vellinge kommun.
Zmaster]
Slog han ut dina tänder :q
Anmälde du honom?
Nja han kanske inte var tränare när jag tänker efter, sprang efter bollen och sen fick jag en klubba över munnen av någon. Ont som fan gjorde det och jag spottade ut 2 framtänder på golvet, så nu är det "plast" där framme :birp
Hmm när jag tänker efter så var han som slog ut dem lite lik Okkido, det är inte så att du har spelat i Linköping Okkido :q
JannesBoy: glömde ju berömma! Riktigt fina grejer! :bire
Om vi säger såhär då.. :o
På exempelsidan av jfalk fotograf finns det ju två tjejer. Den högra tjejen i färg tycker jag mig känna igen från vår skola. (jag är typ 95% säker)
Eftersom jag är med i elevrådet och även involverad i skolfoto vet jag att vår forograf har använt just den bilden i reklamsyfte. ;) Jag har för mig att det var nåt örebroföretag.. (minns inte namnet) Jag har för övrigt hennes pojkvän som närmsta granne till mitt skåp. Är det mycket sammanträffanden nu, eller är det bara jag?