Eftersom folk av någon högst besynnerlig anledning verkar ha något annat för sig i kväll, istället för att skriva i asp eller javascriptsforumet. Ja, eller knappt skriver någon annanstans heller för den delen, tänkte jag posta min andra tråd här i Cafet någonsin. (Numero ett var iofs tidigare idag.)
När jag nu inte hade något bättre för mig, som att slöläsa alla hopplösa inlägg ;) , så svepte blicken till vänster och jag såg att jag har ju faktist gjort 3000 inlägg. (Ja lite drygt till och med om man är petig.)
Utöver det tar jag och pustar ut en La-la-la-la Graaattis till solbulle...den som väntar på nå´t gott väntar alltid fööör länge :birp Jag snackar dock om mig denna gång :(
som jag kan se nu är du uppe på 3072 inlägg solbulle.
Så du har alltså skrivit 80 inlägg på ca 15h? DET kan man gratulera..
Jag skrev ju att det var lite drygt... ;)
Som sagt, detta är i alla fall den andra tramstråden jag någonsin postat i wf.. vad jag kan komma ihåg.
Iofs kanske två för många, men det fås på köpet. :e