Skånes ovänner.
Bråttom med världens alla länder
25 svar · 720 visningar · startad av OveRRidE · sida 2 av 2
Trådstarten, av OveRRidE
Jag behöver en lista på världens alla länder! :D En stor :f och en sill till den som levererar fortast i tråden eller till <stefan@auderis.se> .
Läs hela trådstarten →Bevara Sverige Skånskt?
Är det relevant att ha suspekta småstater i en sån lista eg. räcker det inte att ha med länder som Sverige har fungeranade förbindelser med?
typ: Sverige,Norden,VästEuropa,Nordamerika,Japan+sydostasien och Australien/Nya Zeeland för att sortera upp vilka tjänser/varor som är tillgängliga ... jag menar att om inte både Quatar och UAE finns med gör ju inte så mycket då dessa länder i princip inte har nån handel med Sverige.
behöver du en världskarta också så kan du ringa min gamla musiklärare. han måste haft världsrekordet i att rita upp världskartan snabbast på tavlan
Johnny Rönnberg skrev:
OveRRidE skrev:
Skånes ovänner.
Bevara Sverige fritt från Reservdanskarna - BSR

