QuidMedlem sedan juni 20006 022 inläggDet var faktiskt en tjej ifrån Norge som körde den på mig för ett par månaders sen, hon sa:
"Jag tror jag har sett en film där du käkar en pizza på internet."
Jag kunde inte låte bli att känna mig lite stolt :)
Fast jag måste säga att jag gillar "raggningsrepliken" som Jim kör i American Pie. Han går fram till Nadia och skrattar så patetiskt han bara kan och sen säger han "Vi ses senare" och går iväg :)
SSDCdMedlem sedan jan. 2001795 inlägg Du ser väldigt lång ut på bra håll!
QuidMedlem sedan juni 20006 022 inläggOm du inte hade varit gravid så kunde vi kanske ha börjat träffas :)
QuidMedlem sedan juni 20006 022 inlägg"Ska vi kn*lla eller är dom av sillikon?" :P
JjepsOMedlem sedan mars 2001484 inlägg Om man ska vara lite burdus: "F**k me if I'm wrong, but haven't we met before?"
MMika3lMedlem sedan nov. 20018 492 inlägg Den här fungerar bara under vintern i närheten av tjejens hem.
Det ser mörkt ut hemma hos dig, behöver du en extra stake( :OO )?
:birp
KimMedlem sedan jan. 20007 697 inläggDet känns som om jag känner igen ungefär 90% av dessa. Kan det vara från... ja, nu vet jag! Det är ju från Skrattnet! :OO
MMika3lMedlem sedan nov. 20018 492 inlägg Min är från dom resterande 10%, den kom jag på själv... :)
OOveRRidEMedlem sedan feb. 200112 078 inlägg Som sagt, varför krångla till det? Jag behöver aldrig dra några sådana, även om man faktiskt har skojat lite med ett par repliker.
När jag och en kompis var som värst gick han fram till en tjej och konstaterade att hon såg ut som hans mer privata delar och frågade om hon ville med hem. Han fick en drink i ansiktet. :e
SSPiNMedlem sedan mars 20007 896 inlägg Jag hittade en i Gustavs gamla, gamla signatur som jag skrattade gott åt:
"Här har du 500 spänn, bruden. Sup tills jag blir snygg!" :e :e
OkkidoMedlem sedan maj 20007 492 inlägg
Tjena bruden, jag har tappat min oskuld, kan jag få din?
© "Någon på #webforum
Den gillar jag starkt. Har iofs aldrig vågat köra den mer än på skoj.
GgoldyMedlem sedan apr. 20013 689 inlägg Jag har kalas i brallan! Vill du vara med? §e
GgoldyMedlem sedan apr. 20013 689 inlägg Eller.......
What a handsome face = Va de han som fes
(skånskt uttal)
Hi hi hi hi :e :e
Du: Du har inte varit jagad av någon katt?
Hon: Nej varför undrar du?
Du: Jo det luktar ju mus här
;) :e
Raggningsreplik:
Jag är rik!
:)
GGandalfMedlem sedan sep. 20012 186 inlägg
Japp, när @nders säger det.
Hej, mitt namn är Snabel-Anders :q :e
dahlgrenMedlem sedan aug. 20011 946 inläggFrån TT burken
Om du sätter dig i mitt knä så för vi se vad som först poppar upp.
Säg något i stil med:
"Hej, jag är medlem i webForum"
eller
"Hej, jag känner @nders"
om du är i närheten vid mitt område:
"Hej, jag känner Voigtan" <-- vet om att detta fungera :)