mikulMedlem sedan aug. 20013 824 inlägg
Lofberg skrev:
En apelsinjuice, TACK javisst!
*En Mycket Frostig Halsning till Luxman*
Bra, då vet jag, men kan ni också nämna det för Piiip. Jag känner mig alltid orättvist behandlad, tycker jag iaf ska slippa det här på wF :e ;) :) ! En till sak, det var ju faktiskt JAG som försökte skapa fred med Piiip genom att ge honom ett vänligt handskak...;)
Vi kan starta matkrig i stället :birp inte lika många fula ord, men satans kladdigt ;)
mikulMedlem sedan aug. 20013 824 inläggLofberg: np =)
Kastar en köttbulle på piiip och av mistag en på Rikard :OO
mikulMedlem sedan aug. 20013 824 inläggÅker bara in till stan ett tag och gör den lite osäker, ses senare..
sticker innan kriget kommer igång på riktigt ;)
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg*Tar några bullar från fatet, siktar och kastar*
Men ojoj, tänk va, den träffade Luxman...sorry ;)
CcazeMedlem sedan sep. 20016 059 inlägg Ge mig en Stor STARK!!! Har testat alla botemedel på mitt rivjärn till hals, vattenfall till näsa och dunkande huvud hela tiden men inget hjälper. Det måste vara en bira som hjälper, det handlar om liv och död här... :x
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg*Skriver brev från tåget till Boden*
Hej kära Barenkamrater! Jag skriver bara för att meddela er att jag i skrivande stund nödbromsar tåget. Så nu vet ni, jag är redan på väg tillbaka. Pfff, dumt av Laxen (eller vad han heter) att tro han kunde skjutsa iväg mig så där bara. Jaja, har lite och stå i nu. Ses i baren. /Löfberg - Eran Anka!
LLuxmanMedlem sedan aug. 20003 742 inlägg
caze skrev:
Ge mig en Stor STARK!!! Har testat alla botemedel på mitt rivjärn till hals, vattenfall till näsa och dunkande huvud hela tiden men inget hjälper. Det måste vara en bira som hjälper, det handlar om liv och död här... :x
*Tar största glaset från hyllan, fyller med vatten, öppnar en påse Fishermans friend och häller i tabletterna, rör om*
Var så god, en stor stark!
Bira serveras bara till de som kan visa en giltig inläggetimation.
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg*Tänker för mig själv*
Hmmm, det här kan inte vara rätt!? Det står ju Västerås 36 här... Undrar just om det verkligen var till Boden han skickade mig?
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg*Pustar ut*
Ah, äntligen framma. Boyos, Im BACK ;) !
*Knackar på*
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inläggOBS! Börjar bli lite kyligt!
*Bank, bank*
JAG VILL IN!
PiiipMedlem sedan aug. 20022 087 inlägg*Kommer in*
Sluta snacka skit om Boden... x( x( x(
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg*Slinker in samtidigt som Piiip*
Under biljardbordet ser mig ingen!
PiiipMedlem sedan aug. 20022 087 inlägg
Lofberg skrev:
*Slinker in samtidigt som Piiip*
Under biljardbordet ser mig ingen!
Kunde du inte stanna i Boden längre din vekling?
*Drar ut Lofberg från biljardbordet* x(
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg
Piiip skrev:
Lofberg skrev:
*Slinker in samtidigt som Piiip*
Under biljardbordet ser mig ingen!
Kunde du inte stanna i Boden längre din vekling?
*Drar ut Lofberg från biljardbordet* x(
*Säger Piiip lugnt och stilla ett par sanningens ord*
Men Piiip då, fick man göra så här :o :q :p ?
LofbergMedlem sedan nov. 20023 429 inlägg
Piiip skrev:
Lofberg skrev:
Piiip skrev:
Lofberg skrev:
*Slinker in samtidigt som Piiip*
Under biljardbordet ser mig ingen!
Kunde du inte stanna i Boden längre din vekling?
*Drar ut Lofberg från biljardbordet* x(
*Säger Piiip lugnt och stilla ett par sanningens ord*
Men Piiip då, fick man göra så här :o :q :p ?
Fick du komma in? :P ;)
Ingen har sagt att jag INTE fick gå IN, bara att jag blev skickad till Boden. Sen kan vi väl ställa samma fråga till dig, du blev ju utslängd :p :P ;)
PiiipMedlem sedan aug. 20022 087 inläggMen eftersom du skickades till Boden var det meningen att du skulle stanna där tills dom sa att du fick komma hit igen... :p
BbewernMedlem sedan juni 20023 097 inlägg Kommer inklampandes med två STOOOORA lastbilschaffisar. Pekar på den lila ankan, och säger: Hela vägen till Övertårneå. Och släpp han inte ur sikte, det är en såphal rackare. :e