M$ vill få mig o röka på!!!!! ....mmmmmm....

Småprat

8 svar · 167 visningar · startad av eureca

Medlem sedan sep. 20002 921 inlägg
Trådstart#1

Nu mina vänner... här sitter jag o lyssnar på musik på min dator med nyinstallerat WinXP... :)

givetvis sätter man på lite knarkflummusik såhär dags. bra att inspireras när man webdesignar :e

så... ja... jag har den här nya mediaspelaren som ingår i XP...

o vad får man se, när man ser dom här visuella effekterna som syns när man spelar musik?

....joooo... man får se färger....äh...fula tänkte jag ...så jag letar o hittar i Musical colors....

Star power

näääääää....hahaha...... §e

det är inte star power... allt blir klart o tydligt när man sätter på Space cowboy som handlar om ....

JA.. JUST DET!!!! Marijuanablomman syns!

hmmm.... så nu är det bara o grejja en spliff o skylla på microsoft...ahhh... §e §e §e

jag som trodde bara steve jobs var den som knarkat... wooohoooo!!!!

mina bekymmersamma dagar är förbi!!! tack microsoft!!! §e §e

Medlem sedan juni 20012 236 inlägg
#2

Hade vi inte pratat om vad som hander nar man roker vanligt sjogras Eureca? ;) Det ar inte bra for dig gubben! Du ser syner!

Medlem sedan sep. 20002 921 inlägg
#3

nääää.... jag ser aldrig i syne... jag menar! Webforum är grönt också... ah...där ser vi ....drogpropaganda här med....

annesoffan...låt mig leka med mitt gräs ifred....swwwhhhiiiiiiiissshhhh!!! ja.....sväva bland rosa XP-elefanter...

Medlem sedan sep. 20002 921 inlägg
#4

kan ingen bekräfta att jag inte ljuger? :)

Medlem sedan juni 20012 236 inlägg
#5

Hmm nog for att det ar mycket som flyger omkring i reklamfilmerna for XP men "rosa XP-elefanter" - nej skulle inte tro det. Kom nu Eureca *gor starkt kaffe med Zoega Skanerost* sa ska vi forsoka fa dig att landa igen! ;)

Medlem sedan sep. 20002 921 inlägg
#6

neeeeeeeej...inte kaffe....kaffe ären drog ju!!!! vägrar dricka droger!!!!!! man blir en mupp om man dricker droger ju!!!! kolla bara på alla muppar på min hårddisk...snart.....ooooohhh.....dom anfallermig....hjäääälp!!!!

revenge of the mupps..nej.. muppar... kolla på den vackra blommanistället!!!! :e

Medlem sedan dec. 20003 083 inlägg
#7

Jodå, visst är det meningen att man ska associera med en marijuanablomma när man väljer "Star Power" i WMPXP, men det är klart, jag är inte riktigt objektiv just nu...fläskar svålen med "Jesus Loves the Acid" by Cherry Moon trax som är en cover på en låt som heter "Jesus Loves Acid" som i sin tur är historiens tyngsta trans/techno låt :e

Medlem sedan juni 20012 236 inlägg
#8

*nitar en sladdlos datamus mot Eurecas huvud* ....sa dar...nu ska du val sova gott ett tag! ;)

Medlem sedan sep. 20002 921 inlägg
#9

juhuuuu!!!!! äntligen fick jag muuuuussss!!!!! wwooooo....XP-knark är bra!!!

264 ms totalt · 4 externa anrop · v20260731065814-full.d34c6d5a
126 ms — deklarationer (db)
0 ms — hämta statistik (cache)
134 ms — hämta tråd, inlägg och bilagor (db)
125 ms — ändringar (db)