Jag tycker mest att det är orättvist mot mig som måste ha en spegel för att se mig själv...ni vanliga människor måste vara lyckliga!
Förresten, det Cloe tog upp med att gå upp på morgonen och starta dagen utan att kolla sig i spegeln.
Jag gjorde detta för 2 veckor sen.
Jag hade varit ute kvällen innan och till slut somnat i en fortfarande okänd lägenhet. Tjejen som bodde där visste jag inte heller vem det var, men jag kände igen en av hennes kompisar som också hade sovit över.
Jag gick upp och gick runt och pratade med alla som låg och sov runt om i lägenheten och presenterade mig för alla flickor som hade sovit där.
Efter en timme eller nåt så gick jag på toa och ser då en helt vit och äcklig finne precis mellan överläppen och näsan.
Den strålade verkligen så det finns ju inte en chans att nån av brudarna hade missat den.
Verkligen råpinsamt! *skrattar*
För att gå tillbaka till det ursprungliga ämnet så...ja, jag kollar mig själv i spegeln säkert 15 gånger om dagen...jag är ju trots allt en vacker syn!

