Jag trodde faktiskt inte att den här tråden skulle överleva efter det att vi hade fattat ett beslut!
Kan ju upplysa om att det är klart nu.
36 svar · 403 visningar · startad av Linda · sida 2 av 2
Rikard!!! Tycker du inte att Oslo verkar bra? \[Redigerat av Linda den 25 maj 2001\]
Läs hela trådstarten →Jag trodde faktiskt inte att den här tråden skulle överleva efter det att vi hade fattat ett beslut!
Kan ju upplysa om att det är klart nu.
Jag trodde faktiskt inte att den här tråden skulle överleva efter det att vi hade fattat ett beslut!
Brimpa och Rikard fatta beslut, omöjligt, vi kräver bevis!
Jag hoppas detta inte innebär att vår träff (Linda, Brimba, Ben å Jag) blir inställd i juni??
*kramar lite på Linda* Kul att se dig HÄR!
Det räcker med den luften jag får mellan lägenheten o bilen dagligen..
Köra: No way! Jag kör inte..
*ser Bire/skywalker framför mig sittandes i sin bil helt orörlig i 8 timmar - innan han går in i sin lägenhet igen, påståendes att han skulle ha arbetat på någon skrot*
Jag, emission och Rikard sa blankt nej till att köra. Du däremot satt tyst. Att du sedan inte medverkade i vårt trepartssamtal är inte relevant.
Brimpa är intelligentare än han låter.
Brimpa och Rikard fatta beslut, omöjligt, vi kräver bevis!
Jag kan dementera att jag bekräftar att det finns bevis på att ett beslut skulle ha fattats.
*Rikard disappears in a puff of logic*
CyberPet: Det är klart att vår träff inte påverkas av detta! Jag ser framemot att se er igen
Brimpa och Rikard fatta beslut, omöjligt, vi kräver bevis!
Självklart har vår käre konkurrent och trogne medarbetare, emission, redan förstört alla bevis som kan tyda på ett möjligen fattat beslut.
Jag kan dock verifiera att Gunnar pratar med små avbrott på si sådär en till två sekunder mitt i ord och meningar.
Jag kan även avslöja att Rikard själv har uppgett att han pratar med små pip ungefär en gång per minut. Detta kan jag verifiera genom ett samtal som jag självklart dementerar.
Man kan inte lita på nån...
Jag kan köra!
Det är bra kod!
Den här tråden har gjort mig mörkrädd!
Om Brimba ställer upp med sin Ibiza så kan jag köra er till oslo. Men bered er på att det går fort och motorn kommer vara söndervarvad när vi kommer tillbax Brimpa
Ibizan sålde jag för fem månader sedan, men om du får tag på den, får du gärna köra den till Oslo... Hur fort du vill!
okej. får jag köra Cordoban då?
Från Götet till Oslo.
Jag tror att körkortsregler för bil gäller även där.