Kim Medlem sedan jan. 2000 7 697 inlägg Trådstart 24 jan. 2001 13:13 #1 Vad är det för nåt egentligen? Klicka på "Diverse forum" i menyn och titta längst ner på sidan så står det "Vi finns här till ditt förfogande", åtföljt av en massa namn.
Vad är det och varför?
G Gustav Medlem sedan jan. 2000 1 932 inlägg Det betyder att de som står uppräknade där finns just nu till ditt förfogande.
@nders Medlem sedan juni 2000 32 967 inlägg det betyder att du är ganska sen, kim...
R Reefer Medlem sedan dec. 2000 3 083 inlägg Vad är det för nåt egentligen? Klicka på "Diverse forum" i menyn och titta längst ner på sidan så står det "Vi finns här till ditt förfogande", åtföljt av en massa namn.
Gissa en gång ...
Kim Medlem sedan jan. 2000 7 697 inlägg Eller så kanske det beror på att jag har upptäckt det där för ett tag sen men aldrig riktigt undrat varför det står där.
Men nu gör jag det.
N nanne Medlem sedan dec. 1999 1 749 inlägg Hmmmm...
Sist jag såg en liknande fras var i gruppen "Vi som har MVG i sex" på skunk.
R Reefer Medlem sedan dec. 2000 3 083 inlägg nanne
Förklara lite för en som inte är inne -vad är skunk
Kim Medlem sedan jan. 2000 7 697 inlägg Reefer
Om du inte är inne så vet du garanterat vad skunk är.
Skunk är... *hrm* ...patetiskt, löjligt, fullt med fjortisar och en massa annat skit. Dessutom drivs det av Spray.
http://skunk-unix.spray.se/
G Gustav Medlem sedan jan. 2000 1 932 inlägg Lägg ihop Lunarstorm och Hångelguiden och sänk sedan medelåldern till 12...TATA!!! Då har du Skunk!