Kollade kamerorna idag, det var ju inga kul lägen... dessutom får man hoppa mellan två olika sajter. BLAH!
------------------
/Petra
Veni, Vedi, Visa – Jag kom, jag såg, jag handlade
22 svar · 498 visningar · startad av Bire · sida 2 av 2
Vad tror ni om det? Jag tror att det kan bli lite kul trots att det är alltför lika som Baren, Robinsson, villa medusa etc.. Mycket smart marknadsföring iaf.. \------------------ En liten hemsida.
Läs frågan i sin helhet →Kollade kamerorna idag, det var ju inga kul lägen... dessutom får man hoppa mellan två olika sajter. BLAH!
------------------
/Petra
Veni, Vedi, Visa – Jag kom, jag såg, jag handlade
Om man jämför själva tvsändningen med tv3:s Baren så smiskar Big Brother skinka...
Bättre ljud
Bättre bilder
Bättre klippt
Men... Det är inte så intressanta deltagare direkt och det är ju minst lika viktigt som att programledningen hetsar till att slåss med järnrör 
------------------
<A HREF="http://www.lifestyleshop.nu/bire" TARGET=_blank>BIRE The Hemsida</A>
Rätt tråkigt att sitta och glo på några vanliga människor.. femman borde ha slängt in en massa udda typer istället. Baren och Robinson är ju bättre för dom har ett syfte.. eller.. alltså.. i Big Brother är dom bara inne i huset och har det tråkigt.. iofs får dom ju uppdrag men det är inte intressant att kolla på svenssons som ritar självporträtt.. 
I Robinsson svälter ju deltagarna och ändå måste dom springa som galningar på hinderbanor och rösta ut varandra. 
------------------
mk.st