Lite? jag älskade Elvisfilmerna... det var grejor det. Långt innan han blev fet och pluffsig.
En tråd tillägnad alla nattsuddare!
1 187 svar · 3 172 visningar · startad av Chavez · sida 16 av 60
Trådstarten, av Chavez
Välkommen till Chavez Nightclub!! Förfriskningar finns att hämta (gratis) i baren. Fråga bara efter Birpe så fixar han det(Kanske med lite hjälp av CyberPunk :)). Öppetider: 23:00 - 06:00, Varje kväll! Denna tråden är alltså tillägnad alla nattliga surfare på wF. I denna skriver du enbart på natten! Ja ja, nu är jag trött. Så natti natti!
Läs hela trådstarten →muahhahahaah
YES!!! Jag fick det 300:e inlägget!
Hoppsan! kom på att vi surrat över 50 inlägg på väldigt kort tid, hur mycket innehåll har vi bidragit med?
Who cares?
Vi har ju kommit överrens om att ha en eller ett par riktiga flamstrådar så..
Jag tycker denna tråd är mycket underhållande samt hålls på en rimlig humornivå så det är bara att flamsa på Petra!
Vi har ju kommit fram till ett par drinkrecept iaf
Det är lite oroande dock, bara för nån vecka sedan hade jag nått upp till 800 inlägg, nu närmar jag mig 1.000 med stormsteg. Jag är en riktig surrkuse, det är vad jag är.
skall kanske bidra med ett schysst "drink"-recept från min åldersgrupp:
30cl HB
20cl Fanta citron
blandas bäst i halvliters petflaska och drickes snabbt.
Kolla in mig då: 1732 inlägg inkl detta sen i julas... Snacka om surrkuse!
För att inte tala om Swey & Matti som kom långt efter mig...
Fast Rikard är iaf värst.. Han skriver dessutom en massa strunt om datorer o sånt med.. Usch då
Försöker hänga på men vad pratar ni om egentligen?
psykolog: Bor du i Ludvika eller?
jag kom ihåg när jag "pallade" sprit ur barskåpet hemma... vodka, gin, whisky och vin blandades i PETflaska med ansenlig mängd Coca Cola.
INGET kunde dölja den hemska smaken! Det var till att bita ihop om man ville bli full.
hejdå, sömn är bara en illu... blabla
jävla skitnsack made up by tha nerds.
hej!
sajkolåg goes tucked in
Häääärliga ungdoms dar
Jag gjorde precis likadant med ett enda undantag: Farsan gillade konjak så det blev en skvätt sånt i petflaskan med och vips så var man fullast på skoldansen
Jag roar mig ibland med att skriva vettiga inlägg också.... skrev faktiskt en idag om mina intryck av Steve Jobs Keynote i New York: http://program.webforum.nu/wf/Forum15/HTML/000003.html
WARNING: Det är långt
psykolog: Skippa 95% av dina svordomar är du snäll
Är det bara jag som inte super här?
Menar du i den här tråden så är du inte ensam då Joakim E gjort ett par inlägg bla..
Mamma CyberPet: psykolog, du är ursäktad för att du är sån liten pojke och är övertrött.
psykolog: Ja, mamma. Tack snälla mamma. Godnatt mamma.
Sov gott psykolog!
Swey, detta kanske kan vara svårt för dig att förstå, men jag är spiknykter. Sist jag drack var två snapsar på midsommarafton.
...Och sist jag drack var i ......... söndags morse 05.30
Tråden är avslutad. Det går inte längre att svara här.
