En fråga bara.
Du har väl varit borta i några månader nu och då ligger det väl ungefär 20 000 inlägg du inte har läst. Hur kommer du ikapp :?
27 svar · 476 visningar · startad av Sune · sida 2 av 2
Hejsan alla på webForum! Har varit inne och försöker komma tillbaka in i det igen. Som säkert många förstått så har jag haft en orsak till min frånvaro, men den talar vi inte om. Ser spännande ut allt som händer här, massor av nytt, stort som tusan! KUL!
Läs hela trådstarten →En fråga bara.
Du har väl varit borta i några månader nu och då ligger det väl ungefär 20 000 inlägg du inte har läst. Hur kommer du ikapp :?
Du har väl varit borta i några månader nu och då ligger det väl ungefär 20 000 inlägg du inte har läst. Hur kommer du ikapp :?
Det gör jag inte, har inte en chans! Jag får väl låtsas som om det har regnat och inget nytt skett sen jag försvann.
Det som oroar mig lite är att cookiesen som sköter "nya inlägg"-ikonerna inte verkar funka hos mig. Då har jag ABSOLUT ingen chans att hänga med ens i de nya inläggen.
Sune, det har ju hänt en del... så radera din gamla cookie och låt de olika forumen bygga nya åt dig så funkar det bättre.
Kjell har gjort ett ENORMT bra jobb och han får sällan hör det... så.. *KRAM* Kjell!
jojomen.
Kjell ska ha ett enormt tack för att Internet fick en mening. Men Sune är ju också insyltad upp till näsan :-F
Sune - personangreppscitatens fader - välkommen tillbax! Ruggigt kul att se dig igen.
Våga inte smita igen.
personangreppscitatens fader
jaså
det vore kul att få veta lite historia för alla de som inte var med när Sune var med... t.ex. jag
Inte utan Sunes medgivande.
Dom personangreppscitaten lämpar sig inte för minderåriga
Skämt åsido så skulle nog dom citaten passa bra att köra i repris tror jag!
Dom är underbara!