Nu börjar väl ändå den här tråden (och andra för den delen) gränsa till osmakligheter?
Det är kanske dags att styra upp lite.
------------------
/Petra
48 svar · 589 visningar · startad av Matti · sida 2 av 3
Eh.. ja.. vad gör man.. när man upptäcker att toapappret är slut och det inte finns några serietidningar i närheten? :e \------------------ Don't follow the trends -- create them.
Läs frågan i sin helhet →Nu börjar väl ändå den här tråden (och andra för den delen) gränsa till osmakligheter?
Det är kanske dags att styra upp lite.
------------------
/Petra
Ordning på dig Petra - kvalificerat skitsnack om kiss&bajsämnen är nog inte bra för webForum's image.
------------------
Stoppa diskrimineringen av oss 640x480-surfare !!!
Varför är aldrig Rikard här när man behöver honom? :q
använd den där pappen som sitter längst in i toarullen, den är ju rund och bra
------------------
Smurja
Hur torka sig med en sån? :q
*blundar för allt äckel*
Det var ju du som ville veta :q :e
Jag ville inte veta. Jag bara funderade. Jag har inte så äckliga tankar. Sen att du berättade, är en helt annan sak... ;)
Precis vad jag sa förut... :e
Swey, du fortsatte ju! :e
Nä, alltså... jag har bara läst de allra senaste inläggen i den här tråden och jag slutade med jag slutar nog här.
------------------
- Swey
Projekt wF PHP
Hm, även om man har slut på toapapper offrar man bara inte en Larson på att torka sig i röven! Hädare! :e
Då finns det bättre alternativ, till exempel [insert local morning paper here]. IKEA-katalogen avrådes från bestämt, liksom alla andra publikationer med glättat papper. Funkar liksom inte. ;)
------------------
Sällan studsar en termos.
Problemet med morgontidningar är ju att bläcket kan färga av sig...
Kan inte nån vara snäll och stänga den här tråden och slänge den till h***...? ;)
------------------
Don't follow the trends -- create them.
kvittar väll om färget, färgar av sig. Det är inte någon som märker det iallafall, eller?
------------------
Smurja
Matti, skulle inte du bort? :)