Har jag helt fel om jag säger att det kanske är bättre att Kjell & co har fått ordning på strukturen först?
mvR
9 svar · 332 visningar · startad av webbmannen
Här sitter vi, 35 personer med massor av kunskap att förmedla, men med väldigt lite frågor från nya användare.
Nu går jag ut och skyfflar hit lite nytt folk, så vässa fingrarna och bered er på att besvara :)
/sten
Har jag helt fel om jag säger att det kanske är bättre att Kjell & co har fått ordning på strukturen först?
mvR
Jag tror inte att folk uppfattar strukturen som svår idag, och den ändring som kommer är ju inte så avvikande att man tappar fotfästet ;)
/sten
Sune har skickat iväg pressreleasen till alla tänkbara tidningar, men det tar ju oftast mellan en till två månader innan sådant kommer i tryck.
Att dra hit folk skadar nog aldrig så det är bara att köra på.
Strukturen är antagligen något som alltid kommer att arbetas på och helt perfekt blir det nog aldrig ändå.
På tal om det förresten... Hur långt har ni kommit med forumsförslagen?
Är uppe i omkring 100 pers som fått ett personligt tips från mig. Folket som bearbetas just nu är dem på Passagen. Verkar som om två hittat hit än så länge, men det är ju fredag så vi får väl se hur det går.
Forumsförslagen är jag tillfreds med så här långt. Det enda jag nu håller koll på är om jag och Sune kommer överens om vad som är vad när det gäller konst och grafik ;)
Jobbar vidare :h
/sten
Tänkte kolla mitt Flashforum på IDG men får bara en vit ruta.
Har dom lagt ner verksamheten?
Ja det var tider det!