caze: Säg mig, är inte det där Armani-glasögon!? Nämnde jag att jag tycker om Armani?
En del dagar är bara för jobbiga!
44 svar · 1 175 visningar · startad av magnusfernstrom · sida 3 av 3
Frågan, av magnusfernstrom
Jag fick åka tåg till Spy Bar! Jag och Pierre var tvungna att åka en skabbig tunnelbana för att komma till våra vänner på Spy Bar. Blä, det var det värsta jag varit med om. Så här låg det till. Pierres Mercedes 600 var inne på bilservice för att TV-skärmens skärpa inte var inställd, och Karl-Fredriks Porsche hade helt enkelt helt fel färg för att komma till Spy Bar med. Liksom, hallå! Röd Porsc
Läs frågan i sin helhet →danii skrev:
Det är ett sak jag grublat på helatidden. Varför laggade ditt mama matten? Vart var ert kokerska? Deta är skam!
Ni får ursäkta mitt tjänare. Han är dåligt på at stava. Jag ska sparkat honom så fort hann har skrivit klart.
HAHAHAHA!!! §e :birp
magnusfernstrom skrev:
M.Cheraghi: Nenenene, inte Jörgen, Jyyyrgen. Du fattar ju ingenting! Som på MSN när läraren kom på mig att fuska på provet. Fick "lol" som svar. Vad tycker vi wF:are om det!? Ingen sympatisk kille, den där M.Cheraghi!
Nopp, jag är ondskan själv! §e
magnusfernstrom skrev:
caze: Säg mig, är inte det där Armani-glasögon!? Nämnde jag att jag tycker om Armani?
Vilket sammanträffande herr fernstrom, det är det! ;) Armani är iof jävligt passé, men men, gör de snygga saker kan man inte låta bli!
caze: Jo. Jag har ett par sådana. Lite billiga egentligen, men men.

