RufusMedlem sedan mars 2004754 inlägg
en förargad bassebhu skrev:
Trevlige Rufus skrev:
Oja, nog blev det respons. Positivt var det väl nästan också. ;)
Har du likt Basse inte läst hans fylletrådar, läs och njut; :e
Ett skepp komm er lastat
Fråga angåendfe Bäverbaronen?
Jaså, ni har internetuppkoppling på dagcentret också Rufus.
Klart att vi har!
Bostreams Scream t.o.m.
Vad har ni på ditt? *briljerar* :e
VVimpMedlem sedan juli 20022 537 inlägg öffnar tröden ifgen :e :e :e
alkåhål!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*ställer undan all sprit ifrån Vimp*
*funderar om 3åringar ska dricka sprit*
UlfT skrev:
Phorpher skrev:
Hmm.. Det verkar som om det finns ett gäng på wF som verkligen inte borde dricka. Jag har aldrig i hela mitt liv lyckats skriva sån rapparkalja på fyllan hur full jag än varit. :q
Å andra sidan finns det ju vissa som skriver sådan rappakalja även när de är nyktra.
Jag stavar iallafall rätt när jag skriver skit. :)
PeeerMedlem sedan mars 20025 907 inläggHehe, gissa vem som skulle på förfest tillsammans med en bunt kompsar hemma hos en annan kompis. När vi kom fick vi veta att han var i skottland så vi gick på stan i 2 timmar innan första stället öppnade. Första gången jag fick garderobsbiljett nr1 :ee I övrigt så träffade jag en jävla massa gamla skolkompisar och en väldigt trevlig tjej (från Habo förövrigt) som hette evelina. :)
Puss på er alla : :birp :)
bassebhuMedlem sedan nov. 20016 480 inlägg
Peeer skrev:
Hehe, gissa vem som skulle på förfest tillsammans med en bunt kompsar hemma hos en annan kompis. När vi kom fick vi veta att han var i skottland så vi gick på stan i 2 timmar innan första stället öppnade. Första gången jag fick garderobsbiljett nr1 :ee I övrigt så träffade jag en jävla massa gamla skolkompisar och en väldigt trevlig tjej (från Habo förövrigt) som hette evelina. :)
Puss på er alla : :birp :)
Ni var ute när jag käkade mellis med andra ord.