Nu var det återigen dags för en liten check av hur allting fungerar här på wF. Skönt att se att allt rullar på!!!
För er som inte känner igen mig så var jag en av två som startade det här (jag och Kjell).
Han gjorde det största jobbet och jag stod för muntra tillrop och aggresiva utspel gentemot IDG. Det var tider det!
Har brutit med allt IT-arbete nu, tröttnade och blev utbränd (även om jag inte fick denna dom från en läkare) och gick lång tid arbetslös. Gick konstskola ett år och arbetar nu som fritidsledare, vilket jag arbetat tidigare som i tolv år. Konsten är inte lagd på hyllan (skall ha en stor utställning på Alfa Laval i sommar)
Tänkte bara att det skulle vara kul med ett litet inlägg här på wF igen!
Ha det så bra alla jag känner, alla mina vänner och de som jag inte känner får hälsning ändå!
Vad är detta?! Blir lite konfunderad börja känna mig som en fossil som någon vildbatting till arkeolog börjat sammanfatta sina kunskaper om... Hmmm Hypatia... kommer ihåg henne, finns hon fortfarande? :)
Detta vet webForums ande om Sune...
Sune har samma status som Kjell.
Sune är tuffare
Sune är eld.
Sune har ett partiprogram färdigt här!
Sune har hållit till - i det förgångna!
Sune har helt rätt.
Sune är konstnären.
Sune är kung!
Sune har nån nytta av hypatia.
Han gjorde det största jobbet och jag stod för muntra tillrop och aggresiva utspel gentemot IDG. Det var tider det!
No shit?
Sune skrev:
"*****, du måste vara en av de absolut mest korkade personer som jag någonsin har träffat på. Tack och lov för att jag sluppit träffa dig i verkliga livet!"
Den kommentarer gör mig skyldig Sune en öl.
Sune, the one and only, for president.