webForumDet fria alternativet

Loopia visar sida som inte finns?

ASP

21 svar · 1 593 visningar · startad av Coccozz · sida 2 av 2

Frågan, av Coccozz

Hej! Har ett problem. Har börjat experimentera med ASP.NET och MySQL och laddade därför ner Loopias (där jag valt att lägga mig med tanke på deras toppenpris just nu) eget exempel på lämplig anslutning. Mitt första försök att konfigurera det hela lyckades inte, utan jag konfigurerade om och uppdaterade, men den gamla sidan fortsatte visas med samma fel. Tog bort den gamla sidan helt, lade upp den

Läs frågan i sin helhet →
Medlem sedan dec. 20014 239 inlägg
#21

Får du svar från supporten är det ytterst intressant att får reda på vad som orsakade problemet.

Medlem sedan jan. 20012 inlägg
#22

Har precis samma problem som dig Coccozz, och jag finner det förstås fruktansvärt frustrerande. Har suttit en bra stund nu och letat fel i min kod innan det slog mig att det faktiskt kunde vara nått strul med webbservern, skönt att se att så faktiskt var fallet. :)

Ska ta och ringa dom imorgon och höra vad som försiggår, men undertiden så skulle det vara kul att veta om dom har hört av sig och kanske gett dig en lösning på problemet.

Ha det gött! :birp

382 ms totalt · 4 externa anrop · v20260731065814-full.1dc6f849
253 ms — deklarationer (db)
0 ms — hämta statistik (cache)
127 ms — hämta tråd, inlägg och bilagor (db)
122 ms — ändringar (db)