Jo, frågan har varit upp ett antal gånger tidigare. Svaret har varit: Nej glöm det. Nu verkar det som detta äntligen är möjligt. Hur bra det är egentligen vet jag inte, men företaget som erbjuder tjänsten verkar seriösa. Någon som använt tjänsten?
Såvitt jag vet har flera tipsat om Bolagsbolaget. Visst, webbplatsen är skitful men tjänsterna ska tydligen vara bra. De har även medverkat i ett reportage på svt för några år sedan, vill jag minnas.
Förut fick jag ofta betalt i saker då jag inte registrerat ngn firma men nu får jag det i reda pengar :-)
Fördelen är att pengarna betalats ut redan veckan efter att jag matat in uppgifterna! Dessutom är siten smidig att använda och både min egen och tidigare arbetsgivares info finns kvar när jag loggar in. Bra översikt över mina utbetalningar osv. oxå! Kan varmt rekommendera den!